ECP Maszyny Pakujące


Pakowane Produkty

Maszyny Pakujące

Firmy Reprezentowane

Strona główna

Dane teleadresowe Firmy

NEWS

Serac - trójblok płuczka/napelniarka/zamykarka do konfekcji sosów na goraco w butelki szklane, w temperaturze 85 st. C z wydajnością 450 bpm:

Serac SBL - liniowa wydmuchiwarka PET i rPET dla wydajności 4.000 do 18.000 bph i butelek od 50ml do 5L:

Serac - Dlaczego 80% puszek ze śmietaną UHT w aerozolu, jakie widzimy na półkach sklepowych na całym świecie, zostało wyprodukowanych na liniach Serac?

Monoblok Serac ESL Combox - Wydmuchiwarka PET / napełniarka / zamykarka, monoblok, dla mleka świeżego premium i świeżych soków NFC, z odkażaniem opakowań bez chemii:

Sidel - Cermex EvoPack - nowa, rewolucyjna seria kartoniarek zbiorczych z opatentowanym systemem formowania i pakowania pudeł wykrojnikowych i SRP, z automatyczną zmianą formatu w czasie od 5 do 15 min :

SERAC - opakowania szklane: dlaczego lepiej je użyć ponownie niż poddawać recyklingowi? Mimo że szkło jest w 100% recyklingowalne, to recykling wymaga duży nakład energii dla obróbki w temperaturę 1.500 st. C. Dużo większą korzyścią zarówno dla środowiska naturalnego jak i rachunku ekonomicznego jest ponowne użycie już wyprodukowanych opakowań szklanych - butelek, słoików czy dressingów. Wagowa technologia Serac oraz wieloletnie doświadczenie umożliwiają używania szkła zwrotnego do najbardziej wymagających zastosowań jak konfekcja na zimno mleka świeżego, soków NFC, smoothies czy sosów w butelki i słoiki szklane:

CLEXTRAL - proteiny to nie tylko mięso! Zobacz jak linia ekstruzji Clextral wytwarza roślinne zamienniki mięsa - Fibrated Vegetables Proteins, plant based meat analog:

SERAC - dostępna napełniarka/zamykarka do olejów roślinnych z szybkim terminem dostawy i obniżoną ceną

  • maszyna po generalnym remoncie w Serac z pełną gwarancją Serac;
  • wydajności: 340 butelek/min dla 1L, 220 butelek/min dla 2L;
  • możliwy zakres dozowania: od 250ml do 5L;
  • termin realizacji: natychmiast, maszyna gotowa w halach Serac;

Karta informacyjna dostępnej maszyny Serac do olejów roślinnych: Pobierz plik (363 KB)

PERRIER - dostarcza wysokowydajne płuczki, o wydajności do 120.000 bph, do butelek szklanych bezzwrotnych, w tym również z zamknięciem Swing Cap:

POSIMAT POSIFLEX - Zbyt wiele formatów butelek? Częste i czasochłonne zmiany formatu? Przestoje linii rozlewniczej na czas przezbrojenia zmniejszające skuteczność pracy linii? Konieczność każdorazowej wyceny oprzyrządowania do każdego nowego formatu? Dodatkowe miejsce do przechowywania oprzyrządowania formatowego?

Posimat ma od 1998 sprawdzony i działający na świecie i w Polsce system ustawiaczy pustych butelek z automatyczną zmianą formatu - system POSIFLEX-A. Całkowite przezbrojenie i zmiana formatu w czasie rzeczywistym wynoszącym poniżej 1 minuty!

SIDEL - prezentujemy najnowszą generację kartoniarek zbiorczych Wrap Around Sidel z serii WB. Typoszereg WB został skonstruowany przez inżynierów Sidel od podstaw, tak by zapewnić maksymalną elastyczność, ergonomię i higienę produkcji. Seria kartoniarek WB bardzo szybko wysunęła się na czołową pozycję sprzedaży kartoniarek zbiorczych na świecie, w Europie oraz w szczególności w Polsce, znajdując szerokie zastosowanie w pakowaniu zbiorczym takich produktów jak butelki szklane, butelki plastykowe, flowpacki, bloki, kartoniki czy kubki plastykowe. Seria WB46 Sidel wyznaczyła nowy standard w pakowaniu zbiorczym na tace i w pudła wykrojnikowe Wrap Around:

Serac CUPBOX - kompletny program maszyn dla przezroczystych kubków i słoiczków z PET i rPET (z recyklingu), dla małych i średnich wydajności (do 18.000 cpm): wolnostojąca wydmuchiwarka PET; wolnostojąca napełniarka/zgrzewarka; Cupbox - wydmuchiwarka PET/napełniarka/zgrzewarka jako jedna maszyna monoblok:

POSIMAT POSIPUCKS - lastyczny i skuteczny system do ustawiania pustych butelek kształtnych w gniazda formatowe (tzw. paxy, pucks) na liniach rozlewniczych. Przedstawiamy Państwu sprawdzony od dziesięcioleci i wysoce skuteczny (100% butelek trafiających do linii rozlewniczej) system wieloformatowy, pozwalający na pracę z butelkami kształtnymi i niestabilnymi. Z klasyczną zmianą formatu za pomocą oprzyrządowania oraz również z automatyczną zmianą formatu w czasie poniżej 1 min!:

Innowacja Serac - system odkażania opakowań i zamknięć BluStream - Po 10 latach prac badawczo-rozwojowych nad nowym, rewolucyjnym systemem sterylizacji opakowań i zamknięć na liniach aseptycznych, bez użycia chemii, SERAC opatentował i wprowadził na rynek swoją najnowszą innowację - BluStream. Jest to tani i skuteczny system odkażania opakowań na liniach aseptycznych bez użycia chemii ani obróbki termicznej. Poniżej prezentacja BluStream do odkażania zamknięć na liniach aseptycznych:

PERRIER - nowa generacja monobloków do wyrobów alkoholowych, z transferem butelek szklanych za szyjkę, nalewem grawitacyjnym oraz wyrównaniem stałopoziomowym produktu bez użycia próżni:

SERAC - Czy można kupić praktycznie nową maszynę Serac, z pełną gwarancją Serac i w najnowszej technologii Serac, nawet o 20% taniej? Zapraszamy do obejrzenia i kontaktu!

POSIMAT - Czy twój dotychczasowy sorter zamknięć rysuje lub gniecie korki lub nakrętki? Czy jest mono-formatowy i ogranicza wprowadzenie nowych formatów i typów zamknięć? Rozwiązaniem może szeroki typoszereg sorterów Posimat z serii PosiCap, które mogą być zainstalowane na istniejących zamykarkach i monoblokach różnych producentów:

SERAC - Nowa wydmuchiwarka PET Serac dostępna do natychmiastowej sprzedaży. Atrakcyjna cena i możliwość demonstracji w pracy. Dla butelek PET do 1L i wydajności do 11.000 BPH. Zapraszamy do kontaktu!:

CYPACK - pakowaczka Multipack 60E do pakowania wielopaków batoników i torebek etykietami samoprzylepnymi z perforacją:

CYPACK - pakowaczka Multipack 50E do pakowania zestawów promocyjnych 2x1, 3x1..., za pomocą 2 etykiet samoprzylepnych z perforacją. Etykieta może być z jednej strony przezroczysta, a z drugiej z nadrukiem:

SERAC - uniwersalne, wielozadaniowe napełniarki/zamykarki wagowe do konfekcji produktów kosmetycznych i farmaceutycznych:

POSIMAT - POSIRINSER - ustawiacz (uscrambler) zintegrowany z płuczką powietrzną do butelek plastykowych 2 w 1, monoblok:

SIDEL - szeroki program maszyn z końca linii dla produktów kosmetycznych w opakowania kształtne i wydajności od 60 do 350 opakowań/min:

SERAC COMBOX - wydmuchiwarka PET / napełniarka Ultra-Clean / zamykarka do świeżych soków NFC i napojów:

SIDEL - zastosowanie robotów w kartoniarkach zbiorczych:

SERAC - kompletny typoszereg napełniarek wagowych do konfekcji produktów kosmetycznych i farmaceutycznych:

SERAC - wymierne korzyści z wagowej technologii do konfekcji sosów:

SIDEL - SERAC - Combi - zintegrowany monoblok: wydmuchiwarka PET / napełniarka wagowa / zamykarka do olejów roślinnych:

CLEXTRAL - technologia exstruzji do karmy dla zwierząt PET-FOOD:

SERAC - liniowa wydmuchiwarka do butelek PET o malej i średniej wydajności:

SIDEL - AQFlexR - innowacyjny bufor dynamiczny dla zwiększenia sprawności linii rozlewniczych:

CLEXTRAL - linia ekstruzji do snacków, zbożowych produktów śniadaniowych:

CLEXTRAL - linia produkcyjna do płatków śniadaniowych ekspandowanych:

SIDEL - nowy cobot paletyzujący o udźwigu do 14 kg:

CYPACK - pakowaczka multipack na etykiety samoprzylepne z perforacją do torebek snack'ów i chipsów:

CYPACK Handlepack - rączkarki do zgrzewek butelek i kartoników, dla małej, średniej i dużej wydajności:

SERAC - karuzelowa napełniarka do konfekcji wrażliwych produktów roślinnych w kubki plastykowe i słoiczki szklane:

REVTECH - nowoczesna technologia obróbki termicznej: sterylizacji parowej, stabilizacji, prażenia w ruchu ciągłym ziół, przypraw, orzechów, nasion, ziaren zbóż i produktów zbożowych:

PERRIER - nowej generacji monoblok - trójblok o wydajności 6.000 bph:

CYPACK - innowacyjne rączkarki do nakładania uchwytów na zgrzewkach kartoników briks pod kątem 45 st:

POSIMAT Posirobot - nowa seria zrobotyzowanych ustawiaczy i orientatorów do pustych butelek:


Napisz do nas: Napisz do nasNapisz do nasNapisz do nas